Jūsų įmonės įvaizdžiui

Įmonės įvaizdis yra svarbi dalis Jūsų verslui. Visos įmonės siekia, kad Jų prekės ženklas taptų žinomas. Klientams reikia geros patirties įsigijant Jūsų prekes ar paslaugas, o Jums užtikrinti Prekės ženklo matomumą ir jo įsimintinumą. Logotipą galime siuvinėti ar naudoti tiesioginę spaudą. Galite rinktis iš mūsų turimų drabužių arba galime dekoruoti logotipu Jūsų turimą tekstilę. Gamybą galime organizuoti nuo 1 vieneto. Bendradarbiaukime ir padarykime Jūsų logotipą labiau matomą.

Marškinėliai su Jūsų logotipu

Marškinėliai yra vienas iš labiausiai naudojamų drabužių. Tai gali būti įprasti ar polo marškinėliai. Jūsų logotipas bus matomas darbo vietoje ar darbuotojų laisvalaikio metu. Marškinėlius galime siuvinėti arba tiesiogiai spausdinti Jūsų logotipą. Tiek siuvinėjimas, tiek tiesioginė spauda ant tekstilės garantuoja logotipo ilgaamžiškumą. Patys marškinėliai gali būti parenkami pigesni arba kokybiškesni, kurių medžiaga yra geresnė.

Džemperiai su Jūsų logotipu

Lietuvos klimato juostoje džemperiai yra naudojami panašiai, kaip ir marškinėliai. Tai gali būti su kapišonu, be kapišono, šiltesni su pūkeliu, be pūkelio džemperiai. Jūsų logotipas bus matomas darbo vietoje ar darbuotojų laisvalaikio metu. Džemperius galime siuvinėti arba tiesiogiai spausdinti Jūsų logotipą. Tiek siuvinėjimas, tiek tiesioginė spauda ant tekstilės garantuoja logotipo ilgaamžiškumą. Patys džemperiai gali būti parenkami pigesni arba kokybiškesni, kurių medžiaga yra geresnė.

Puodeliai su Jūsų logotipu

Kiekviename biure rasime puodelių iš kurių darbuotojai geria kavą ar arbatą. O jeigu Puodeliai būtų su Jūsų logotipu? Puodelius gaminame sublimacijos būdu. Puodeliai su logotipu naudojami biure, kaip įvaidžio dalis, arba kaip smulki dovana darbuotojui, klientams ar partneriams. Gaminame nuo 1 vieneto ir galime pasiūlyti įprastus arba latte puodelius.

Kepurės su Jūsų logotipu

Kepurės dažniausiai naudojamos vasara, tačiau galime pasiūlyti ir žieminių kepurių su logotipu. Beveik visais atvejais logotipas ant kepurių yra siuvinėjamas. Kepurės su logotipu galėtų būti kaip priedas prie drabužių rinkinio (marškinėliai, džemperis ir kepurė) arba kaip vienetinis atributas. Gaminame nuo 1 vieneto ir galime pasiūlyti tiek pigesnes poliesterines arba kokybiškesnes medvilnines kepures.

Rankšluosčiai su Jūsų logotipu

Rankšluosčiai su Jūsų logotipu dažniausiai naudojama kaip reprezentacinė verslo dovana Jūsų įvaizdžio stiprinimui. Dėl medžiagos struktūros rankšluosčiai gali būt tik siuvinėti, gamyba galima nuo 1 vieneto, o galutinį gaminį galime gražiai pakuoti į šilkinį popierių, juodas dėžutes bei užrišti kaspiną.

Medžiaginiai maišeliai su Jūsų logotipu

Plastikinius maišelius keičia tvaresni, medžiaginiai maišeliai. Maišeliai su Jūsų prekės ženklu gali būti tiek kaip įvaizdžio dalis, tiek kaip simbolinės dovanos darbuotojams, partneriams ar klientams. Medžiaginius maišelius galime siuvinėti ar tiesiogiai spausdinti Jūsų logotipą. Dažniausiai naudojama spauda ant natūralios spalvos maišelių su Jūsų dizaino ar logotipo spauda. Galime gaminti nuo 1 vieneto.

Prijuostės su Jūsų logotipu

Prijuostės su Jūsų logotipu yra specifinis produktas, kuris naudojamas tam tikriems verslams. Prijuostes dažniausiai naudoja maitinimo, barų ir kavinių sektoriaus įmonės, tačiau pasitaiko atvejų, kada prijuostės su logotipu naudojamos kaip dovanos įmonės darbuotojams, klientams ar partneriams. Prijuostes galime siuvinėti ar tiesiogiai spausdinti Jūsų logotipą. Galime gaminti nuo 1 vieneto.

Gaukite pasiūlymą

Skambinkite telefonu: +370 647 13374 arba užpildykite kontaktinę formą:    Atnaujinama…
    • Krepšelyje nėra produktų.