Marškinėlių gamyba – Jūsų marškinėliai su logotipu

Jeigu ieškote praktiškos reklamos galimybės savo verslui, tokios, kuri nebūtų įkyri, tačiau džiugintų pateikimu ir taip garantuotų efektyvumą – marškinėlių gamyba pas mus yra geriausias pasirinkimas. Įvairiapusis, skirtingas, toks, koks Jums labiausiai patinka, tiksliau, kuris geriausiai atitinka Jūsų verslo galimybes. Kadangi marškinėlių gamyba su Jūsų logotipu yra mūsų kasdienybė – džiugu, kad galime Jums pasiūlyti ne tik gerą kokybę, patrauklią kainą, tačiau taip pat ir inovacijas, kurios derinamos prie kiekvieno kliento poreikių. Atliekame marškinėlių gamyba su spaudos ar siuvinėjimo technologija. Abi džiugina ilgaamžiu rezultatu, kuris ne tik tarnaus ilgai, tačiau ir nebus reiklus, tai yra, marškinėlius galima plauti įprastai, jie nebluks, atrodys gražiai. Paruošime marškinėlius su Jūsų logotipu greitai ir kokybiškai. Marškinėliai su logotipu tampa puikia reklamos priemone, įrankiu, kuris neerzina, džiugina patogumu, galiausiai, kuris tinka ir patinka darbuotojams, vadovams, gali būti puiki dovana partneriams – visiems, kuriems norisi padėkoti ir marškinėliai gali būti puikus to įrankis.

Spauda ant marškinėlių

DTF (Direct to Film) spaudos arba Tiesioginės spaudos ant marškinėlių technologija galime pagaminti Jūsų marškinėlius su logotipu, nuotrauka, tekstu ar kitokiu dizainu. Gamyba nuo 1 vieneto. Gamybos terminas 1-3 darbo dienos. Daugiau apie spaudą ant marškinėlių galite paskaityti čia.

Pavyzdžiai mūsų parduotuvėje

Marškinėlių siuvinėjimas

Ant marškinėlių galime išsiuvinėti Jūsų logotipą ar tekstą, tačiau yra taikomas 7 spalvų limitas. Maksimalus siuvinėjimo plotas 26x26cm. Gamyba nuo 1 vieneto. Gamybos terminas 1-3 darbo dienos. Daugiau apie siuvinėjimą ant marškinėlių galite paskaityti čia.

Pavyzdžiai mūsų parduotuvėje

Gaukite pasiūlymą

Skambinkite telefonu: +370 647 13374 arba užpildykite kontaktinę formą    Atnaujinama…
    • Krepšelyje nėra produktų.