Džemperių gamyba – Jūsų džemperiai su logotipu

Džemperių gamyba – paslauga, kuri tarnauja verslui, kadangi tai yra patraukli reklama, svarbiausia – neerzinanti. Tuo pačiu tai vienas labiausiai mėgstamų mūsų produktų, kadangi gali tarnauti visus metus: tiek vėsiais vasaros vakarais, tiek žiemos dienomis. Mūsų siūloma džemperių gamyba – įvairi, tad tai atveria galimybes kiekvienam klientui rasti tai, ko reikia jo poreikiams ir tiksliau – būtent jo verslui. Džemperiai su Jūsų logotipu gali būti su spauda ar siuvinėti. Abi technologijos leidžia išgauti itin plačias džemperių dekoro galimybes. Nuo užrašų iki paveiksliukų, tad Jums belieka nuspręsti – kas puoš drabužį. Žinoma, svarbiausia yra orientuotis į gavėją, kadangi jis ir pasufleruoja tinkamumą. Kai reikalingi drabužiai verslo įvaizdžiui – geriausiai poreikius patenkina džemperiai su logotipu. Paruošime džemperius su Jūsų logotipu greitai ir kokybiškai. Suprantame, kad verslas dažniausiai neturi galimybių laukti, tad dirbame efektyviai, kad tiek dideli, tiek mažesni užsakymai būtų vykdomi itin greitai ir leistų nustebinti savo klientus, partnerius bei darbuotojus praktiškais, patogiaais bei stilingais džemperiais. Jeigu turite klausimų – skatiname susisiekti ir bandysime į juos atsakyti kuo greičiau, išsamiau bei lanksčiau.

Spauda ant džemperių

DTF (Direct to Film) spaudos arba Tiesioginės spaudos ant džemperių technologija galime pagaminti Jūsų džemperius su logotipu, nuotrauka, tekstu ar kitokiu dizainu. Gamyba nuo 1 vieneto. Gamybos terminas 1-3 darbo dienos. Daugiau apie spaudą ant džemperių galite paskaityti čia.

Pavyzdžiai mūsų parduotuvėje

Džemperių siuvinėjimas

Ant džemperių galime išsiuvinėti Jūsų logotipą ar tekstą, tačiau yra taikomas 7 spalvų limitas. Maksimalus siuvinėjimo plotas 26x26cm. Gamyba nuo 1 vieneto. Gamybos terminas 1-3 darbo dienos. Daugiau apie siuvinėjimą ant džemperių galite paskaityti čia.

Pavyzdžiai mūsų parduotuvėje

Gaukite pasiūlymą

Skambinkite telefonu: +370 647 13374 arba užpildykite kontaktinę formą    Atnaujinama…
    • Krepšelyje nėra produktų.